Львівські депутати пропонують обмежити доступ до польського військового меморіалу

logo
33318_lvivski_deputati_proponujut_obmezhiti_dos.jpeg


Українська галицька партія звернулася до влади Львова з тим, щоб тимчасово обмежити доступ до «Меморіалу орлят» на Личаківському цвинтарі та вжити належних заходів щодо підвищення безпеки інших польських поховань у Львові, повідомляє Zbruc.eu.

Відповідну заяву з вимогою обмеження доступу на польський військовий меморіал у Львові зачитав на сесії міськради депутат від УГП Ігор Дякович. Загалом фракція цієї партії у Львівській міськраді налічує чотирьох депутатів.

«З метою уникнути можливих «симетричних» провокацій, актів вандалізму та плюндрування польських військових поховань в Галичині і, зокрема, у Львові Українська галицька партія закликає: тимчасово обмежити доступ до польського військового меморіалу на Личаківському цвинтарі у Львові та вжити належних заходів щодо підвищення безпеки інших польських поховань у Львові», – заявив, зокрема, Ігор Дякович.

У тексті заяви, опублікованому на партійному сайті УГП, також є заклик до львів’ян вшанувати пам’ять всіх полеглих у боях 1918-20 років і взяти участь у традиційному молебні на місці українських і польських військових поховань 1 листопада.

Варто зауважити, що подібні депутатські заяви за процедурою потрапляють на розгляд секретаріату міськради і відображають лише позицію партії. Якщо ж депутати з УГП наполягатимуть, то на наступному засіданні цю заяву можуть винести на загальне голосування депутатів міськради.

А поділитися?