Львівські депутати з трибуни парламенту закликають Садового до відставки

logo
102431_lvivski_deputati_z_tribuni_parlamentu_zak.jpeg


Політичне протистояння навколо проблеми львівського сміття загострюється.

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Оксана Юринець з трибуни парламенту закликала голову міста Львова Андрія Садового достроково скласти свої повноваження через нездатність вирішити питання утилізації сміття.

«Сьогодні Львів фактично гине. З центральноєвропейського міста він перетворюється на смердюче сміттєзвалище, а ще гірше – на екологічно загрозливе місто. Насамперед, хочу звернутися до представників фракції «Самопоміч» – в єдності наша сила. Нам потрібно рятувати не Андрія Садового, а мешканців Львова, громадян України. Пане Садовий, упродовж трьох термінів міського голови ви мали можливість вирішити проблему утилізації сміття, але навіть трагедія на Грибовичському сміттєзвалищі, коли минулого року там загинули люди, не підштовхнула вас до рішучих дій. І це при тому, що прибирання сміття було однією з головних ваших передвиборчих обіцянок», – заявила Оксана Юринець.

Народний депутат повідомила, що упродовж року Львівська міська рада витратила 350 млн грн на транспортування сміття на всій Україні. В той же час, Уряд запропонував львівській владі 14 майданчиків у Львівській області, проте, львівська влади ними не скористалася: «Можна було б апелювати до відсутності грошей, проте, лише за останній місяць владою Львова було покладено на депозитні рахунки 150 млн грн. Водночас, за рік було утворено борг за утилізацію сміття 10 млн грн».

«Якщо проблему не вирішити зараз, Львів втратить свою привабливість в Україні та світі. Як народний депутат та громадянин України, я звертаюся до голови міста Львова з проханням перестати переслідувати власні інтереси і повернути місту  європейський статус. Андрій Садовий, негайно вирішуйте проблему зі сміттям або добровільно ідіть у відставку. Так! Ідіть у відставку, бо ви не можете це зробити. А Олегу Березюку, голові фракції «Самопоміч» у парламенті, я хочу порадити припинити свою акцію у Києві і поїхати до Миколаєва (райцентру), де депутати фракції «Самопоміч» не підтримують прийом львівського сміття у Миколаєві», – заявила Оксана Юринець

Received: from webmail.uh.ua [93.190.43.23]; Tue, 20 Jun 2017 10:52:53 +0300


Реклама

А поділитися?