Львівські «динамівці» вийшли у фінал Кубка України

logo
41713_lvivski_dinamivci_vijshli_u_final_kubka_u.jpeg


Львівські спортсмени боротимуться за першість країни у фіналі.

23 листопада ватерполісти «Динамо» зі Львова гарантували собі участь у фінальному поєдинку за Кубок України. На турнірі чотирьох найсильніших команд держави, який проходить у Харкові, у другий ігровий день львів’яни буквально розтрощили збірну Київської області з результатом 16:4 (рахунок у кожному із таймів — 5:0, 2:1, 6:1 і 3:2). 

 

У такий спосіб «динамівці» гарантували собі участь у вирішальному поєдинку змагань, який відбудеться 25 листопада.

 

У іншому протистоянні другого ігрового дня турніру, господарі басейну – збірна Харківщини (фактично сформована на базі команди «Слобожанець». –Ред.) — була сильнішою за ватерпольний клуб «Маріуполь» — 16:10.

 

Нагадаємо, що першого дня змагань львів’яни впевнено переграли господарів 6:3. Відтак, гра 24 листопада проти «Іллічівця» не матиме для «Динамо» майже ніякого турнірного значення, оскільки в одноколовому «турнірі чотирьох» ватерполісти з Львова нижче другого місця опуститися не зможуть. 

 

Найімовірніше, що у п’ятницю у фінальному матчі змагань, які проходять у басейні Харківського Політехнічного інституту, галичани зійдуться знову з господарями води, оскільки у четвер ватерполісти Харківщини гратимуть з відвертим аутсайдером – командою Київської області. І майже зі стовідсотковою впевненістю можна прогнозувати, що слобожанці виявляться сильнішими. Отож, вочевидь, 25 листопада за Кубок України з водного поло знову боротимуться дві об’єктивно найсильніші останніми роками ватерпольні команди держави – зі Львова, та з Харкова.  

 


Реклама

А поділитися?