Львівські дизайнери зібрали $27 тис. на запуск виробництва годинників Rider1991

logo
116210_lvivski_dizajneri_zibrali_27_tis_na_zapus.jpeg


Дизайнерам львівської студії GM design group за місяць вдалось зібрати на Kickstarter 27 тис. доларів для старту серійного виробництва свого авторського годинника Rider1991. Про це ZAXID.NET повідомив один з авторів проекту Назар Малець.

«Ми ставили собі за мету зібрати 25 тис. доларів, але вдалось навіть на 2 тис. більше. Близько половини спонсорів з України. Решта – зі США, Японії, Сінгапуру та інших країн, – розповів Назар Малець. – Цієї суми вистачить на розробку перших 500 моделей. Близько половини з них підуть саме спонсорам проекту, решту можна буде придбати у київському магазині Zavod, який спеціалізується на авторських годинниках».

Впродовж найближчих трьох тижнів розробники уточнюватимуть в інвесторів з Kickstarter, які саме моделі вони хочуть. Далі впродовж трьох місяців триватиме сам процес виробництва на фабриці у Сінгапурі. Лише після цього годинник можна буде придбати за ціною 175 доларів.

Нагадаємо, при розробці годинника Rider1991 дизайнери Назар Малець і Роман Гев’юк, а також годинникарі і засновники проекту авторських годинників Zavod Андрій Кравчук та Ольга Кучмєєва надихались естетикою англійських мотоциклів Cafe Racer, які у 1960-х роках використовувались для гонок під музику. Саме тому частина циферблату годинника нагадує спідометр, аби підкреслити зв’язок винаходу із мотоциклом.

При розробці годинника Rider1991 дизайнери надихались естетикою англійських мотоциклів Cafe Racer

Rider1991 присвячений ідеї вільного руху. Назва годинника складається зі слова й числа за аналогією до назв культових мотоциклів, при цьому 1991 — рік здобуття Україною незалежності.


Реклама

А поділитися?