Львівські фехтувальниці – володарі бронзових медалей етапу Кубка світу

23 жовтня 2016 року в Таллінні (Естонія) завершилися командні змагання шпажисток на етапі Кубка світу з фехтування.

Українську збірну на цих змаганнях представляли Олена Кривицька, Фейбі Бежура та дві львів’янки Ксенія Пантелєєва й Анфіса Почкалова, яким вдалося зійти на п’єдестал пошани.

У турі прямого вибування українки стартували під восьмим номером і в 1/8 фіналу здобули першу перемогу над збірною Японії з рахунком 45 : 37. Далі у напруженому протистоянні з німкенями українські фехтувальниці перемогли в суперниць в додатковий час, вигравши свій пріоритет.

У фінал змагань українок не допустили майбутні володарки «золота» етапу Кубка світу – естонки (45 : 23).

У поєдинку за «бронзу» збірна України без особливих труднощів розібралася з китаянками, закінчивши зустріч з рахунком 45 : 34 на свою користь.