Львівські «Кажани» двічі обіграли чернігівський «Буревісник»

Львівські «Кажани» двічі в рідних стінах приймали чернігівський «Буревісник». У першій дуелі господарі не помітили суперників, здолавши їх з рахунком 3:0.

У наступному поєдинку «вампіри» досить важко входили у гру. Підопічні Угіса Крастіньша дозволяють відірватися гостям на чотири м’ячі. Проте не надовго. «Вампіри» легко наздоганяють «Буревісника» та з надкомфортним гандикапом перемагають у стартовому сеті – 25:15. За таким самим сценарієм розіграли і наступну партію – 25:19.

Однак у третьому сеті чернігівчани таки вигризли перемогу – 25:21.

Гравець «Кажанів» Володимир Тевкун, який став найрезультативнішим гравцем львів’ян у матчі, пояснив: «Мабуть, ми розслабилися трішки. Подумали, що вони самі віддадуть перемогу. Але «Буревісник» хороша команда. Вони зібралися, і їм вдалося довести партію до вдалого кінця».

Четверта партія теж була непростою для господарів, проте на класі їм вдалося здолати команду з Чернігова – 25:19. Тож тепер львів’яни ще впевненіше почуваються на вершині турнірної таблиці чемпіонату України. У цьому сезоні вони нікому не поступалися.

Наставник «вампірів» Угіс Крастіньш зазначив: «Ми сьогодні грали молодіжним складом. Ну, умовно молодіжним. До прикладу, Ваня Плясецький вийшов. Він вперше у цьому сезоні за основну команду так багато часу відіграв. Стояли конкретні завдання, і ми їх вирішили».

Натомість головний тренер «Буревісника» Микола Благодарний не шкодував критики для свого колективу: «Нам багато чого не вистачає: майстерності, підбору гравців високого зросту. І взагалі організації в нашому волейбольному цеху. Це фактично студентська команда, яка бореться з професіоналами».