Львівські “Кажани” двічі обіграли Вінницю

За підсумками першого туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги, львівські «кажани» двічі обіграли у домашніх матчах ВК «Вінницю».

21 жовтня: «Барком-Кажани» – ВК «Вінниця» зіграли- 3:0 (25:13, 25:19, 25:17). Дві великі різниці – так можна в трьох словах розповісти про матчі «Баркому» та «Вінниці» в першому турі. Хоча і рахунок матчів був однаковим, зміст – зовсім різним. Якщо в першому матчі львів’яни просто знищили суперника своєю подачею, то в другому – глядачі побачили цікаве суперництво.

«Кажани» потужно розпочали – 6:2, 11:6. 16:7. Далі ейси від Олександра Гладенка та ще кілька блоків. 20:8. А завершив партію Володимир Тевкун – 25:13. Запорука успіху – подача та організований блок. У другій партії вінницькі волейболісти заграли більш надійно, і незабаром, теж за рахунок подачі (ейс Передрія) та блоку (Горбенко), тимчасово захопили ініціативу – 11:8. Прийшлося Угісу Крастіньшу взяти тайм-аут. І це подіяло. Задіяв львівський блок. 14:13. У підсумку 25:19. В третій партії «кажани» створили супернику проблеми на прийомі – 4:1, 7:2. Підопічні Олександра Бондаренка скоротили відставання – 12:10. І знов тайм-аут «кажанів». І знов кінцівка за ними. 25:17.

22 жовтня: ВК «Барком-Кажани» – ВК «Вінниця» 3:0 (25:23, 25:21, 25:21). У другому матчі Олександр Бондаренко зробив заміни на позиціях зв’язуючого та діагонального: вийшли Поліщук та Скороход відповідно. Змінився і зміст гри – всі три партії проходили за однаковим сценарієм. Впритул до кінцівок суперники грали на рівних, але на вирішальних відрізках «кажани» краще діяли на «сітці». В першій партії два надпотужних постріли Володимира Тевкуна вивели «Барком» вперед 23:21. Далі помилився в нападі Кирило Передрій – 24:21. «Вінниця» скоротила відставання до мінімуму – 24:23, але в наступному розіграші було зафіксовано помилку саме на сітці – «чужий м’яч». 25:23.

Друга партія – 17:17, 18:18, 19:19. Блок-аут від Володимира Тевкуна, слідом два блокування від Олександра Гладенка – 25:21. В третій знову рівна боротьба – 19:19. Ейс Владислава Богатирьова – 21:19. Атаки Тевкуна та Капаєва – допомогла подача Гладенка. І вже 23:20. Підсумок – 25:21.