Львівські «Кажани» двічі обіграли «Вінницю» у стартовому турі чемпіонату України

Львівські «Кажани» стартували у новому сезоні чемпіонату України поєдинками проти «Вінниці». У першій дуелі наші волейболісти не помітили опонентів – 3:0. Натомість у наступному матчі легкої прогулянки для львів’ян вже не було.

На другий матч виходить не та «Вінниця», що здала свої позиції без запеклих боїв. Цього разу суперник міцно чіпляється за кожен пункт. І хоч рахунок відкривають «Кажани», заробити вагомого гандикапу їм не вдається. Команди  постійно йдуть поруч. Жодній не вдається відірватися хоча б на два кроки. Та нерви виявляються міцнішими у «вампірів». 25:23 – перший сет за ними.

У другому періоді стримувати натиск гостей львів’янам усе важче. Впродовж невеликого відрізка «Вінниця» навіть веде у рахунку. Однак вкінці господарі краще зіграли «на сітці». Кілька вдалих блок-аутів – знову перемагають «Кажани».

«У кожній із партій вкінці ми робили помилки. Особливо, при своїй подачі. Це було вирішальним», – пояснює головний тренер «Вінниці» Олександр Бондаренко.

У третому сеті сценарій повторюється. Рівна гра суперників до кінця тримає глядачів у напрузі. Угісу Крастіньшу таки вдалося розбудити у «вампірів» хижацький інстинкт. Атаки Тевкуна, Капаєва і Богатирьова не залишили шансів візаві.

25:21 – підсумок завершального періоду. Володарі Суперкубка святкують другу поспіль перемогу і в регулярному чемпіонаті.

«Молодці хлопці! Вистояли! Противник намагався вибити нас із прийому. Іноді йому це вдавалося. Але ми зібралися, тому ми виграли», – розповідає головний тренер «Кажанів» Угіс Крастіньш.

У наступному турі наші волейболісти зустрінуться із чернігівським «Буревісником».