Львівські «Кажани» в історичному єврокубковому матчі здолали «Войводіну»

Львівські «Кажани» дебютували у єврокубку. В першому матчі 1/32 Кубка ЄКВ вони приймали лідера чемпіонату Сербії — «Войводіну». Таким чином, «вампіри» вперше в історії Львова привезли до Львова волейбольні єврокубки.

Рахунок у дуелі відкрили гості. І повільно нарощували гандикап. «Кажани» перегнати сербів не змогли: забракло впевненості та холоднокровності. 25:20 — перший сет за гостями. Гравець «крилатих» Євген Кісілюк пояснив: «Коли помилялися, то почали дуже переживати. Втратили концентрацію, і гра пішла не так, як ми хотіли».

Однак рук львів’яни не опустили. У другому сеті вони відірвалися від суперників на п’ять м’ячів. Серби кілька разів наближалися впритул, але шаленого темпу господарів уже не зупинили. 25:20 ― тепер уже на користь господарів.

Наставник «вампірів» Угіс Крастіньш зазначив: «Важливу роль відіграв Євген Капаєв. Він вийшов дуже вдало. Все-таки він єдиний у нашій команді, хто грав у єврокубках. І Євген вийшов на досвіді, відіграв стабільно. І надав своїми діями впевненості партнерам».

Третя партія — справжнє випробування для нервів. Ніхто не може відірватися більше, ніж на один крок. Та «вампіри» агресивно і чітко грають у нападі і врешті беруть верх — 2:1. У четвертому сеті львів’яни дотискають «Войводіну» і святкують історичну перемогу з рахунком 3:1.

Капітан сербів Борислав Петровіч зазначив: «Кажани» — дуже хороша команда. Вони добре показують себе у всіх компонентах гри. Я думаю, найбільшою нашою помилкою було те, що ми погано стартували. Це не дивно, бо в нас дуже молодий колектив. І для декого з моїх гравців це взагалі перший сезон».

Головний тренер «Войводіни» Недзан Османкач додав: «У нас була проблема — хвороба гравців. Трьох хлопців з нами не було. Але, думаю, у нас вдома буде все по-іншому».

Матч-відповідь відбудеться 21 грудня. Серби кажуть, що одним із їхніх козирів буде переповнений зал. А він вдесятеро більший, ніж у Львові.