Львівські маршрутки працюватимуть за тимчасовими договорами ще три місяці

logo
78513_lvivski_marshrutki_pracjuvatimut_za_timch.jpeg


Львівська мерія продовжить дію тимчасових договорів з перевізниками, які працюють на міських автобусних маршрутах, до 31 червня 2017 року. Відповідне рішення у п’ятницю, 31 березня, ухвалив виконавчий комітет ЛМР.

Нагадаємо, договори з перевізниками, які обслуговують 46 міських маршрутів, закінчились ще 31 грудня 2016 року. Відтак, мерія уклала з перевізниками тимчасові договори, які мали діяти до 31 березня, та оголосила конкурс на визначення перевізників на маршрутах.

Проте за три місяці провести конкурс так і не вдалося. Зараз конкурс зупинений рішенням Дніпропетровського окружного адмінсуду за позовом ПП «Матеріал-Сервіс» з міста Кам’янського, яке нібито не змогло взяти участь у конкурсі через об’єднання маршрутів у великі лоти.

Цей же суд заборонив Львівській мерії укладати нові тимчасові договори з перевізниками. Відтак, виконком ЛМР доручив управлінню транспорту внести зміни до чинних тимчасових договорів, продовживши їх на три місяці – до 31 червня 2017 року.

Таким чином, із 1 квітня перевізники продовжать роботу на міських маршрутах.

Додамо, що конкурс перевізників у Львові супроводжується низкою інших судових позовів. ГО «Розвиток громади» звернулась до суду через те, що її представника не включили до конкурсного комітету. Тоді Франківський райсуд зупинив конкурс. Крім того, ГО «За якісний транспорт» оскаржила умови конкурсу, перевізник «Фіакр-Львів» – найбільший лот №1, який, на думку перевізника, сформований незаконно, рівненський перевізник «СВ Лайф» також оскаржив умови конкурсу.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...