Львівські митники вилучили 40 кілограмів коштовного каміння

logo
22834_lvivski_mitniki_viluchili_40_kilogramiv_k.jpeg


У понеділок, 12 вересня, працівники Львівської митниці викрили  спробу незаконного вивезення за кордон майже 40 кілограмів коштовного каміння. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

1

Для виїзду з України  через  пункт пропуску «Рава – Руська – Гребенне» громадянин України, мешканець Львова обрав смугу спрощено митного контролю «зелений коридор». Під час митного огляду  транспортного засобу в працівників митниці виникли підозри щодо можливого приховування товарів обмежених до переміщення.  Автомобіль скерували у бокс поглибленого огляду. Там у конструктивній порожнині під задніми сидіннями автомобіля,  знайшли необроблене каміння неправильної форми, різних розмірів, різних відтінків жовтого та коричневого кольору, зовні  схоже на необроблений бурштин, загальною вагою 38,53 кілограмів. Приховане каміння було запаковане у герметично закриті поліетиленові пакети.

2

Так громадянин  вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з використанням спеціально виготовлених сховищ.

За цим фактом  складено протокол про порушення митних правил, за ознаками  ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Бурштин та легковий автомобіль «Fiat Croma» 2005 року випуску  вилучено. Орієнтовна вартість товару близько 3 мільйонів гривень. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...