Львівські школярі презентували власні бізнес-проекти

logo


У Львові завершилась експериментальна навчальна програма для школярів старших класів з основ підприємництва. В рамках «Школи підприємництва» старшокласники шкіл Сихівського району презентували власні бізнес-проекти, а також відвідали успішні львівські підприємства. Про це повідомив один із ініціаторів проекту, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Пундор.

«Основний капітал міста – розумні люди. І їх потрібно виховуватися змалечку. «Школа підприємництва» –  це цикл занять,  які проводять бізнес-тренери для учнів 9-11 класів. Ми проводили з ними бізнес-ігри, навчали як створити бізнес-ідею, вивчити ринок, проаналізувати дії конкурентів та потреби клієнтів, обрахувати окупність та юридично оформити організацію», – розповів голова депутатської комісії ЛМР з конкурентоспроможності Андрій Пундор.

Кожен з учнів «Школи підприємництва» створив власний бізнес-проект. В рамках навчального проекту своїм досвідом зі школярами поділились успішні підприємці, зокрема, засновники студії зі створення мобільних ігор «Nravo» та сімейної мануфактури «Зробив Тато».

«Це дуже корисний досвід, бо зараз більшість підлітків взагалі не мають уявлення що таке бізнес і як його влаштовувати», – каже Тетяна Саврун, учениця «Школи підприємництва».

Найкращим визнали проект 11-класниці Вікторії Калашник, яка хоче створити перекладач для мов програмування. В якості нагороди школярка отримала ноутбук від Lviv IT Cluster.

«Тут допомогла лінь. Тому що на уроці нам було це все лінь перекладати і виникла ідея – чому б не створити такий перекладач, який би допоміг це все пришвидшити», – розповіла переможниця.

Ініціатори бізнес-курсів для школярів планують з вересня охопити навчальні заклади в інших районах міста, а в майбутньому поширити проект на всі без винятку загальноосвітні школи. Навчання в «Школі підприємництва» є безкоштовним.  Проект  фінансується за кошти міського бюджету. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter