Львівські спортсмени претендують на нагороди на Всесвітній Універсіаді у Китаї

logo
119761_lvivski_sportsmeni_pretendujut_na_nagorod.jpeg


З 19 по 30 серпня у китайському Тайбеї відбуватиметься 29 Всесвітня літня Універсіада, яка збере понад 12 тисяч атлетів зі 160 країн світу. Україну на цих змаганнях представлятиме 179 студентів-спортсменів з 55 вищих навчальних закладів, в тому числі 19 – з Львівщині. Більшість з них навчаються у Львівському державному університеті фізичної культури, хоча є і представники НУ «Львівська політехніка», ЛНУ ім. Івана Франка, ЛНМУ ім. Данила Галицького та Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка.

Серед претендентів на нагороди зі Львова, відзначаються дві спортсменки – фехтувальниці Ксенія Пантелєєва та Анфіса Почкалова. Вони разом вже завойовували бронзові медалі у командній шпазі на Універсіаді 2013 року у російській Казані. Окрім того, Ксенія Пантелєєва була учасницею Олімпійських ігор 2012 року у Лондоні та є срібною призеркою Кубку світу 2012 у командному заліку.

Загалом найбільше студентів з Львівщини представлятимуть саме у фехтуванні. Окрім названих вище спортсменок, за нагороди змагатимуться Юлія Свистіль, Ростислав Герцик, Пилип Колесніков, Клод Марк Юнес. Ще троє спортсменів – у стрільбі з лука – Георгій Іваницький, Ігор Кардаш та Олег Півень. Львівщину у волейбольній збірній представлятимуть Дар’я Дрозд та Катерина Січельникова у жінок і Юрій Семенюк у чоловіків. Василина-Ірина Кириченко змагатимуться за нагороди у дзюдо, Оксана Райта та Андрій Гречковський – у легкій атлетиці. Єдиний представник не львівського ВНЗ – Андрій Фегецин змагатиметься за перемогу з ушу.

Ще троє спортсменів – футболісти. Це гравець ФК «Рух» Ігор Дуць та два гравці «Карпат» Тарас Завійський та Іван Сілецький. До тренерського штабу футбольної збірної входить і відомий колишній гравець «зелено-білих» Степан Юрчишин.

Загалом найтитулованішими у нашій команді є Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв і бронзовий медаліст – Ігор Радівілов.


Реклама

А поділитися?