Львівські спортсмени – серед призерів чемпіонату України з легкої атлетики

Як повідомляє Depo.Львів, на стадіоні “Зірка” у м. Кропивницькому Кіровоградської області завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та командний чемпіонат України з багатоборств. Легкоатлетична збірна Львівської області посіла 3 загальнокомандне місце в чемпіонаті України серед дорослих, 2 місце в заліку серед молоді та 1 загальнокомандне місце у чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Загалом у чемпіонаті України з легкої атлетики та чемпіонаті України з багатоборства взяли участь понад 350 легкоатлетів у категорії “Дорослі” та понад 200 легкоатлетів у категорії “Молодь” зі всієї України.

Чоловіча молодіжна команда Львівщини у естафетному бігу на дистанції 4 х 400 метрів виборола срібні нагороди.

Жіноча естафетна збірна у естафеті 4 х 100 метрів стала другою, а на дистанції 4 х 400 метрів виборола золоті нагороди командного чемпіонату України.

У загальному збірна команда Львівської області посіла 3 сходинку. У молодіжному чемпіонаті збірна команда Львівщини зайняла друге місце. У багатоборстві наша збірна виборола 1 загальнокомандне місце.