Львівські студенти задоволені роботою соціальних маршруток, – студентський квиток

logo
128910_lvivski_studenti_zadovoleni_robotoju_soci.jpeg


Цього тижня відновили роботу соціальні маршрути для студентів, які проживають в мікрорайоні по вулиці Пасічна. За словами студентського мера Руслана Сагановського, за чотири дні роботи маршруток не виникало жодних «проколів»: автобуси приїжджають завчасно, студенти проінформовані про графік руху, вчасно приходять на зупинки і заповнюють автобуси. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«Студенти дуже задоволені. Все працює чітко і злагоджено. За чотири дні роботи не було жодних затримок чи якихось інших проблем з виїздами. Маршрутки приїжджають швидше години відправлення. Студенти поінформовані про години відправлення і теж завчасно приходять на зупинки. Усі автобуси заповнені», – розповів Руслан Сагановський.

Як повідомив директор ЛК «АТП-1» Орест Хамула, згідно наказу управління транспорту ЛМР, на маршрутах працює 4 автобуси, по 2 автобуси на рейс. Автобуси курсують від гуртожитків ЛНУ ім. І. Франка із двох зупинок: від гуртожитків № 2 і 3 на вул. Медової Печери та із вул. Пасічної від будинку № 59 (біля відділення Ощадбанку) за наступним графіком: о 07.40 год., 07.55 год та о 09.15 год.

Автобусом можуть скористатися лише студенти за наявності студентського квитка. Вартість проїзду 2 грн. Автобуси їдуть у центр міста до пл. Соборної без зупинок.

Фото: 032.ua

А поділитися?Вам має сподобатись...