Львівські студенти землю на Житомирщині не отримають

logo
lvivski_studenti_zemlju_na_zhitomirwini_ne_otrimajut.jpg


Накази головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про виділення студентам зі Львова земельних ділянок у Хорошівському (раніше – Володарсько-Волинському) районі скасовано. Про це повідомила прес-служба головного управління.

«Наказом головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від 07.07.2016 року №6-1799/14-16-СГ визнано такими, що втратили чинність накази про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Рижанської сільської ради Хорошівського (Володарсько-Волинського) району», – йдеться у повідомленні.

Зазначені накази були видані головним управлінням у січні цього року. Згідно з документами, дозволи на розроблення проектів землеустрою отримали студенти зі Львова. Це викликало обурення серед громадськості та призвело до виникнення соціальної напруги в регіоні.

«Відтоді головним управлінням Держгеокадастру області спільно із головою Житомирської облдержадміністрації, головою Рижанської сільської ради Володарсько-Волинського району та за підтримки групи народних депутатів України від Житомирської області, місцевих громадських діячів проведено роботу щодо відміни зазначених наказів», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, новопризначений керівник головного управління Держгеокадастру в області Олександр Ходаківський розпочав свою роботу на посаді з розгляду усіх звернень громадян, які накопилися. За його словами, пріоритет надаватиметься учасникам АТО. Уже опрацьовано близько півтисячі заяв.

А поділитися?