Львівські водойми та повітря у місті мають перевищений показник забруднення

logo
139593_lvivski_vodojmi_ta_povitrja_u_misti_majut.jpeg


Результати аналізів повітря та води у львівських водоймах показали перевищення допустимих концентрацій забруднення.

Як повідомила прес-служба ЛМР, за минулий тиждень мобільна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» обстежила 5 водних об’єктів на перевищення максимальних концентрацій забруднюючих речовин, а також промоніторила 4 перехрестя вулиць міста. В усіх досліджуваних водних об’єктах виявлено перевищення максимальних концентрацій.

Наднормативні концентрації спостерігались за такими показниками: залізо загальне, азот амонійний та аміак, фосфати, завислі речовини, СПАР, БСК та ХСК.

Проби відібрали у таких водоймах: став на вул. Кульпарківській,139, став на вул. Марунька, став на вул. Митр. Липківського – вул. Заклинських, потік «Лисиницький», вул. Тракт-Глинянський,150, потік «Кривчицький», вул. Старознесенська, 200.

Також мобільна хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» промоніторила 4 перехрестя: вул. Виговського – вул. Кульпарківська, вул. Городоцька – вул. Ряшівська, вул. Широка – вул. Левандівська, вул. Шевченка – вул. Левандівська. Показники азоту діоксиду та азоту оксиду на цих перехрестях значно перевищують допустимі.

Цього тижня також було відібрано 1 пробу на перехресті пр. Чорновола – вул. Городоцька та 2 проби води. Результат буде відомий через 5 днів.


А поділитися?