Львівські волейболісти поступилися сербському клубу

ВК “Войводина” обіргав ВК “Барком-Кажани” із рахунком 3:0.

Про це повідомила прес-служба ВК “Барком-Кажани”.

У Львові завершився матч 1/16 фіналу Кубку Європейської конфедерації волейболу.

За перемогу змагалися львівський волейбольний клуб “Барком-Кажани” та волейбольний клуб “Войводина” (Сербія). Із рахунком 0:3 перемогу отримала “Войводина”.

“Боротьба за перемогу була особливо наполегливою, адже на паркеті львівський волейбольний клуб “Барком-Кажани” та сербська “Войводина” зійшлися не вперше. Торік під час свого дебюту за загальною кількістю набраних очок українська команда поступилась сербам”, – йдеться у повідомленні.

У першому сеті перемогла “Войводина” – 16:25. У другому сеті – рахунок 23:25 на користь сербського клубу, третій сет – 31:33 за “Войводиною”. Підсумок матчу – 0:3.

“Войводина” – сильний суперник. Ми розраховували на серйозну боротьбу. Її й отримали. Після минулорічної поразки – цьогоріч готувалися ще ретельніше”, – наголосив головний тренер “Барком-Кажани” Угіс Крастіньш.

Матч-відповідь у Сербії львівський волейбольний клуб проведе 20 грудня.