Львівські волейбольні “Кажани” стартували у сезоні двома перемогами

Львівські «Кажани» розпочали новий сезон національної першості у рідних стінах. У палаці спорту «Галичина» вони двічі зустрілися із «Дніпром». У стартовій грі «вампіри» просто не помітили противника і перемогли із рахунком 3:0.

Так само впевнено підопічні Угіса Крастіньша розпочали і друге протистояння. Без зайвих хвилювань всередині сету господарі вирвалися на 12 м’ячів уперед. І втримали цей гандикап до кінця періоду – 25:17. Головний тренер «Дніпра» Віталій Стадніков розповів: «У порівнянні з попереднім сезоном, у нас залишилось три людини. Ми омолодилися, тому зараз у пошуках своєї гри».

У наступному сеті події розвивалися за схожим сценарієм. «Вампіри» взяли верх зі ще більшим відривом – 25:13.

Однак у третьому періоді гравці «Дніпра» несподівано пожвавилися і почали нав’язувати господарям свою гру. Тепер уже львівська команда наздоганяла.

Врешті підопічні Угіса Крастіньша залишили надокучливих гостей позаду – 25:20. Гравець «Кажанів» Іван Плясецький зазначив: «В останньому сеті ми трохи розслабились. І тому вони почали нас кусати. Але ми дотиснули і повернули перевагу».

Отож перемога таки дісталася «Кажанам». 3:0 – так завершили і цю волейбольну зустріч. Для дніпрян зараз головне – збудувати новий цілісний колектив. Капітан «Дніпра» Андрій Коновалов зазначив: «Будемо виправляти помилки, доки не відчуємо один одного в команді. Доки не станемо повноцінним колективом».

А на львівських «вампірів» наступного тижня чекає новий виклик. 15 жовтня вони поборються із «Локомотивом» за Суперкубок України.