Львівські волонтери, які готують сухі обіди для наших військових – шукають допомогу

logo
60065_lvivski_volonteri_jaki_gotujut_suhi_obidi.jpeg


Попри величезні замовлення на фронт – готувати їжу просто немає кому. Та й деяких харчів бракує. У звичайному львівському під’їзді є незвичайна львівська квартира, яка третій рік поспіль годує українських- військових.

В передпокої чистить цибулю подружжя. Йому 79, їй 77.

«Потім будемо чистити буряк і з того варити борщ, – каже пані Ольга, – Я не можу вже воювати, бо застарий. Я офіцер запасу в окопах не можу сидіти, то вирішив хоч тут допомагати хлопцям», – додає волонтер Іван.

Овочі кладуть в сушарку. Згодом всі інгредієнти складають в пакет – так і народжується такий помічний для наших хлопців на фронті сухий борщ. Та не борщем єдиним. З львівської квартири передають їм і чаї, каші, навіть ліниві голубці. Всі ці смаколики допомагає готувати науковець Володимир Олексієнко.

«Чебрець, звіробій, липа – всі трави потребують первинної обробки. Їх треба порізати, в правильних пропорціях змішати», – говорить волонтер Володимир Олексієнко.

Всі ці люди кожного дня працюють в цій тісній квартирі з 12 дня і до ночі. Їх зазвичай нікому підмінити. Наразі ж вони просять лише одне – допомоги. Хоча б людей, які погодились чистити овочі.

«В нас є такий кістяк, який ходить постійно, на який можна покластись, але самі розумієте два роки монотонно сушимо кожен день. Сушки працюють без виключення – люди втомилися», – ділиться волонтерка Оксана Мазар.

Окрім робочих рук, волонтери просять приносити крупи. На пшоно, рис, горох просто не вистачає грошей. А ще з квітня доведеться шукати нове приміщення. Адже тут власник планує ремонт.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...