Львівських депутатів закликають заборонити концерт Потапа і Насті

logo
24515_lvivskih_deputativ_zaklikajut_zaboroniti_.jpeg


Львівських депутатів просять звернути увагу концерт Потапа та Насті Каменських, що має відбутися 29 жовтня у Львівському цирку. Прохання розмістив на свій сторінці у Facebook громадський активіст Андрій Смолій, передає кореспондент Львівського порталу.

potap-i-nastya

«Шановні депутати Львівської міської ради! На 29 жовтня цього року у Львові запланований черговий антиукраїнський шабаш, а саме “Ювілєйний канцерт Патапа і Насті “Залатиє кіти”, який відбуватиметься у Львівському цирку.

Я нагадаю що ці персонажі:1) активно гастролюють державою-агресором;2) підтримують рашистів-окупантів закликаючи до дружби і миру з убивцями і окупантами;3) поширюють русскій мір на території України через свою “творчість”», – йдеться у повідмоленні.

Також автор допису ставить питання:

Чому ігнорується Ухвала ЛМР про заборону виступів таких осіб, адже вони прямо підпадають під її дію?На яких підставах і хто надав приміщення циркової арени для проросійських виконавців?Чому Виконком ЛМР в особі відповідних департаментів взагалі дозволяє і СХВАЛЮЄ такі концерти?

«Білети на це сєпарсько-московське дійство у Львові вартують від 200 до 600 грн. Чи можемо ми дозволити, щобці гроші пішли російським посіпакам?? Я звертаюся до депутатського корпусу з проханням підняти питання чому це відбуваєтьсяу місті, а також роз’яснити певним особам-бізнесменам, що робити таке під вас війни – є верхом цинізму!»,- обурюється дописувач.

Нагадаємо, що у Львові рішенням міської ради заборонено  виступи артистів, що гастролюють країною-агресором, пропагуючи проросійські цінності. Ця заборона розповсюджується на область також.

Фото: Гастролі


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...