Львівських комунальників можуть засудити на 10 років через обвал на сміттєзвалищі

logo
38078_lvivskih_komunalnikiv_mozhut_zasuditi_na_.jpeg


Начальнику управління житлового господарства Львівської міської ради Юрію Гольцю та трьом посадовцям ЛКП “Збиранка” оголосили про підозру у службовій недбалості за результатами розслідування обвалу на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Окрім начальника управління, про підозру повідомлено також директору ЛКП “Збиранка”, його заступнику та керівникові полігону, пише газета Експрес.

“Слідство довело, що складування відходів на сміттєзвалищі здійснювали без затвердженого проекту, а посадові особи комунального підприємства не вживали відповідних інженерних заходів для забезпечення стійкості полігону як споруди, належного ущільнення та перешарування ізолювальним матеріалом складених відходів, — розповіла Мар’яна Гайовська, прес-секретар прокуратури області. — Після ознайомлення підозрюваних із матеріалами кримінального провадження, яке налічує 200 томів, обвинувальний акт скерують до суду”.

Комунальникам за скоєння злочинів визначене покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 10 років.

Слідчі перевіряють правомірність дій посадових осіб відповідного департаменту Львівської міськради, на яких покладались обов’язки щодо здійснення контролю за роботою ЛКП “Збиранка”, а також посадових осіб органів Державної служби з надзвичайних ситуацій під час гасіння пожежі на сміттєзвалищі.

Нагадаємо, 30 травня під час гасіння пожежі на Грибовицькому стіттєзвалищі стався обвал сміття, який поховав під собою чотирьох осіб — трьох пожежників та інженера ЛКП. Тіла рятувальників знайшли, інженер досі безвісти зниклий. За фактом обвалу відкрили кримінальне провадження. 


Реклама

А поділитися?