Львівських медсестер звільнятимуть за хамство

logo
35013_lvivskih_medsester_zvilnjatimut_za_hamstv.jpeg


Молодший медичний персонал, який працює у пологових будинках, звільнятимуть з роботи, якщо на когось із медсестер поскаржаться за зневажливе ставлення до породіль.

Така ініціатива обговорювалася на нараді за участю начальника управління охорони здоров’я міської ради та керівників пологових відділень лікарень Львова, передає 032.ua.

За словами ініціатора руху “За якісні пологові будинки у Львові” Наталії Міхнової, профільне управління приділить значну увагу контролю етики спілкування молодшого персоналу з пацієнтками пологових відділень.

Читайте також: Росіянин випадково був присутній на чужих пологах

Чиновниця додала, що цей наказ передбачатиме чітку відповідальність за прояви зневаги до породілль.

“Є гаряча лінія, і за скаргу, що буде підтверджена письмовою заявою породіллі, відповідний працівник отримає догану. Усі ми знаємо, що дві догани за законодавством – це автоматичне звільнення. Якщо буде розроблений такий наказ, тоді всі медсестри та санітарки пологових відділень ознайомляться з ним і підпишуть оригінал. Саме завдяки такому рішенню можна уникнути зневажливого ставлення до матерів”, – зазначила Міхнова.

Як писав “Знай.ua”, все частіше українки від’їздять народжувати за кордон. Народжувати в Україні стає страшніше і дорожче.


Реклама

А поділитися?