Львівських школярів запрошують на осінні «Канікули в музеї»

logo
32587_lvivskih_shkoljariv_zaproshujut_na_osinni.jpeg


У Львівському музеї історії релігії проводять екскурсії та майстер-класи для школярів у період осінніх канікул.
фото: museum.lviv.ua

фото: museum.lviv.ua

Наукові співробітники Львівського музею історії релігії розробили програму «Канікули в музеї», де, поряд із теоретичними знаннями, учні отримають цінні практичні знання, які з часом допоможуть їм розкрити свій потенціал для зростання. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Сьогодні, 19 жовтня, для охочих ознайомитись з історією світових і національних релігій чекають науковці музею проведуть школярів експозиційними залами, покажуть цікаві експонати. А потім з пам’яті діти малюватимуть запропонований експонат.

У саме серце музею – фондосховище – учні зможуть потрапити у четвер, 20 жовтня. Головний зберігач фондів Світлана Тимків ознайомить з історією книгодрукування, колекцією стародруків. Учасники майстер-класу «Читайте книгу – живіть без кордонів» матимуть змогу переглянути столітні видання, з ними ознайомитись, «відчути» зв’язок між культурами і релігіями різних часів.

Побувати в палатах князя Лева Даниловича, сина засновника міста Львова Данила Галицького, музейники запрошують 21 жовтня. Учні блукатимуть підземеллями Домініканського монастиря, де заховано багато таємниць і нерозкритих загадок. На спортивно-інтелектуальному змаганні діти демонструватимуть свою увагу, креативне мислення, уміння швидко і правильно складати пазли з фотографій знайдених експонатів.

Як повідомили Tvoemisto.tv у Музеї, вартість екскурсій у рамках проекту становить 15 грн. Початок –  о 13:00 годині.

Охочих долучити дитину до проекту просять попередньо зареєструватися за телефоном: 032 325 60 31.

Нагадаємо, із 13 по 21 жовтня у більшості львівських шкіл тривають канікули.

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?