Львівський апеляційний суд дозволив ТСО будувати на Мазепи, 144

logo
79825_lvivskij_apeljacijnij_sud_dozvoliv_tso_bu.png


Сьогодні, 5 квітня в Львівському апеляційному суді розглянули апеляційну скаргу Івано-Франківської автомобільної школи Товариства сприяння оборони України на постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

Йдеться про позов Івано-Франківської автомобільної школи Товариства сприяння оборони України  до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Івано-Франківській області, Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради про визнання дій та бездіяльності протиправними, зобов’язання до вчинення дій. Івано-Франківський адмінсуд відмовив у задоволенні позову, тож ТСО звернулося з апеляцією до Львова, інформує Бліц-Інфо.

Колегія суддів прийняла рішення задовільнити апеляційну скаргу частково. А саме скасувати постанову Івано-Франківського адмінсуду. Визнати протиправною відмову Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини Івано-Франківської міської ради щодо надання ТСО містобудівних умов та обмежень. Окрім того зобов’язати Департамент надати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки площею 1,2627 га, розташованої по вул.Гетьмана Мазепи, 144 в м.Івано-Франківську для будівництва багатоквартирного житлового комплексу з вбудованими приміщенням спортивно-громадського призначення, перша і друга черга та трансформаторну підстанцію з блокованими гаражами. В задоволенні решти позовних вимог колегія суддів відмовила.

Відео Андрій Кузь.

До теми: ДАБІ у Франківську судиться за будівництво на Мазепи, 144

Власники незаконного будівництва на Мазепи 144 отримали ділянку безкоштовно

Замовник незаконного будівництва на Мазепи 144, поклявся перед Богом засипати котлован, якщо буде рішення суду

Заступник мера Франківська закликав людей не купувати квартири в незаконній будові на Мазепи 144

Архбудінспекцію не допускають на самовільне будівництво біля міського озера

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...