Львівський бронетанковий завод очолив новий керівник

logo
111981_lvivskij_bronetankovij_zavod_ocholiv_novi.jpeg


Романа Тимків, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем під час роботи на підприємстві, відсторонили від роботи. Зараз він знаходиться під вартою. В цей час обов’язки керівника підприємства виконуватиме один з заступників.

На час розслідування справи Солом’янський суд Києва призначив затриманому Роману Тимків запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, терміном на 60 діб. Такий вирок спіткав і інших 4 осіб, яких підозрюють у незаконних оборудках. Проте затримані мають право внести заставу, розмір якої коливається від 1,6 мільйонів гривень до 2 – для кожної особи індивідуально. Про це повідомляють у прес-службі ДК “Укроборонпрому”, – передають “Львівські”.

За словами представників “Укроборонпрому”, система роботи концерну намагається досить тісно співпрацювати з правоохоронними органами, ЗМІ та різними громадськими організаціями. За останні три роки держконцерн передав в органи близько 160 матеріалів стосовно різних оборудок. За інформацією джерела, в ході цих оборудок державний бюджет втратив майже 660 мільйонів американських доларів та близько 330 тисяч євро. Зараз досудове розслідування здійснюється за 41-м кримінальним провадженням.

За попередньою інформацією, 14 липня представники НАБУ затримали посадовців Збройних Сил України та Львівського бронетанкового заводу. Затриманим оголосили підозру у розтраті майна або заволодінні ним нечесним шляхом, використовуючи при цьому службові посади.

Більше інформації читайте згодом на “Львівських” згодом.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...