«Львівський будівельний холдинг» готовий захищати свою репутацію у суді

logo
78748_lvivskij_budivelnij_holding_gotovij_zahiw.gif


1 Квітня 2017 p.

«Львівський будівельний холдинг» оприлюднив заяву у відповідь на публікацію на сайті «Тримай курс»  «Міст на Пасічну буде проектувати компанія, яку підозрюють у тендерних махінаціях і розкраданні». «Опублікована інформація не відповідає дійсності та негативно впливає на репутацію «Львівського будівельного холдингу», – коментує ситуацію керівник будівельної фірми Володимир Вдов`як.

За його словами, підприємство неодноразово нагороджувалось грамотами та подяками від львівських обласної та міської рад, Національної Гвардії України. На відкритті об’єктів зданих підприємством були присутні Секретар РНБО України, губернатори, керівництво Національної Гвардії України, зокрема, і на відкритті житлового комплексу в с. Нові Петрівці Київської області.

«Хочемо повідомити мешканців м. Івано-Франківська, що проектно-кошторисна документація з будівництва мосту здана на проходження комплексної державної експертизи, та найближчим часом очікуємо видачу позитивного висновку, що дозволить в найкоротші терміни розпочати будівництво об’єкту, – пояснюють у Львівському будівельному холдингу. Недостовірними є й інші факти, про які згадується у матеріалі. Наприклад, щодо будівництва школи у Дрогобичі, то перевірка Держфінінспекції встановила відповідність оплачених та виконаних робіт з реконструкції цього закладу».

У «Львівському будівельному холдингу» також пояснили ситуацію щодо згаданого у статті КУРСу відкритого ГУ Національної поліції у Львівській області провадження у вересні 2016 року за ознаками привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем: «Мова йшла про кошти, які «Львівський будівельний холдинг» отримав на роботи з каналізування мікрорайонів у м. Городок, реконструкцію Народного дому у с. Пониковиця, будівництво туристичної дитячої бази у Львові та ще ряду об’єктів у Львівській області. Насправді ж, усі отримані кошти Товариством повністю освоєно, для додаткового підтвердження виконаних об’ємів робіт, по деяких об’єктах проводиться будівельно-технічну експертизу. Щодо будівництва турбази у Львові – договір розірвали, а роботи там не проводились, оскільки не було фінансування», – пояснюють представники будівельної фірми.

У фірмі запевнили, що на сьогоднішній день жодних судових рішень по кримінальних провадженнях немає, також відсутні і судові рішення за результатами перевірок контролюючих органів: «Ми відкриті до спілкування зі всіма, а особливо з пресою, проте, не можемо спокійно реагувати на недостовірну інформацію і тому залишаємо за собою право захищати ділову репутацію Товариства у суді,» – підкреслили в прес-службі товариства.

Переглядів: 14

Loading…

Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Архів

Квітень

2017

 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Реклама

А поділитися?