Львівський цирк виставлять на приватизацію

logo
113605_lvivskij_cirk_vistavljat_na_privatizaciju.jpeg


Приміщення львівського цирку приватизують. Про це свідить опублікований Міністерством економічного розвитку України перелік державних об’єктів, які підлягають приватизації у 2017-2020 роках.

Наразі оголошення про продаж цирку ще не опублікували на сайті Фонду держмайна, однак Кабмін уже підтримав рішення про приватизацію 10 українських цирків, серед яких є й держпідприємство «Львівський державний цирк» на вул. Городоцькій, 83.

Окрім цирків Кабмін погодив і приватизацію трьох кіностудії – Одеської кіностудії, Національної кіностудії ім. О. Довженка та Української кіностудії анімаційних фільмів. Усі вони також перейдуть повністю у приватну власність до 2020 року.

Загалом у наступні кілька років уряд має намір виставити на приватизацію майже 900 державних об’єктів. Планується, що в держвласності залишаться 15 особливо важливих підприємств та 363 об’єкти, що забезпечують виконання державою своїх функцій.

Також, нагадаємо, на початку липня уряд схвалив рішення і про передачу в концесію львівського аеропорту. Хоча рішення про це ще у жовтні 2016 року.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...