Львівський депутат буде судитися з облрадою

logo
107783_lvivskij_deputat_bude_suditisja_z_oblrado.jpeg


Депутат Львівської обласної ради Роман Кізима цього тижня оскаржить рішення сесії ЛОР, внаслідок якого він позбувся посади голови постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики. Про це він заявив під час засідання комісії, – пише dyvys.info.

«Кілька  місяців тому  була заява одного з депутатів, який хотів перейти в іншу комісію. Ми підтримали цю заяву – це право депутата. На останній комісії я звернувся до голови облради, щоб уточнити чи є ще заяви про переходи, бо чув, що такі заяви є. Голова облради сказав, що наразі заяв немає. А на  останній сесії, коли я був відсутній на засіданні, було внесено близько 20 заяв депутатів, які стосувалися переходів в інші комісії і переобрання голови нашої комісії», – розповів кореспонденту Дивись. Info Роман Кізима.

За його словами, рішення ради містить два порушення.

«Перше – те, що заяви депутатів не розглядалися на комісії, і друге – заміна голови комісії відбулася неправильно. Я не був звільнений з посади. Мене обирала сесія, і, не знявши мене, не заслухавши звіту, не висловивши недовіру, просто внесли зміни в старе рішення. Як би це було зроблено правильно у мене б не було претензій – це право більшості. Це порушення законодавства, тому цього тижня я планую подати до суду, щоб оскаржити це рішення», – розповів депутат.

За його словами, заява буде подана в Окружний адміністративний суд. Крім цього, як наголосив депутат, внаслідок рішення сесії дві комісії облради фактично стали недієздатними через малу кількість депутатів.

Так, у комісії з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном залишилося лише двоє депутатів – голова і секретар, а у комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку – лише голова.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...