Лвівський депутат запропонував вивезти всіх ромів у Закарпаття – блогер

logo
114028_lvivskij_deputat_zaproponuvav_vivezti_vsi.jpeg


Давайте будемо думати, що ми пропонуємо.

“Депутат міської ради Босаневич пропонує «вивезти циган зі Львова на Закарпаття». У 21 столітті. Депутат. Міста, відкритого до світу. Пропонує виганяти звідси людей за етнічною ознакою. Причина – в пана депутата представники цього етносу щось вкрали, він їх зловив, а поліція їх випустила” – пише на сторінках Захід блогер Всеволод Поліщук.

Чоловік стверджує, що йому зрозуміла образа пана депутата. У дружини блогера вкрали мобілку, представники того ж етносу за останні півроку обікрали трьох моїх друзів. Ті ж історії: їх ловлять, здають у поліцію, поліція фіксує прізвища і відпускає.

“Тільки я чомусь думаю, що в такому випадку нам треба думати не про дії, які порушують статтю 161 карного кодексу (розпалювання міжнаціональної ворожнечі, обмеження прав за етнічною ознакою). Сподіваюся, пан Босаневич має рецепт, як відокремлювати львівських циган від закарпатських, і то так, щоб не вішати їм на одяг зірку Давида (окей, її відповідник у ромів). І розганяти в описаній ситуації треба не представників окремого етносу, а, виходить, львівських полісменів. Адже вони ігнорують не лише цю проблему. Придивіться, як нова красива поліція реагує на порушення правил водіями маршруток, які стаються в полісменів на очах. Правильно, ніяк. Або як вирішується проблема паркування на магістральних вулицях. Місяць активності на початку – і тоді Личаківська, Городоцька та паралельні вулиці було дуже легко проїхати, вжух і все. Але то давно скінчилося” – заявив Всеволод Поліщук.

Чоловік закликає подумати над тим, що ми пропонуємо, якщо ми публічні люди. Особливо якщо депутати.

Поділіться новиною:

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...