Львівський Електронтранс не пускає польські трамваї до Києва

logo
115456_lvivskij_elektrontrans_ne_puskae_polski_t.jpeg


Українсько-німецьке СП Електронтранс (Львів) подало скаргу в Антимонопольний комітет України (АМКУ) на польську компанію Pesa.

Електронтранс просить скасувати оголошення про намір Київпастрансу укласти договір з Pesa на поставку 40 од. 26-метрових трамвайних вагонів після перемоги в аукціоні 18 липня.

Відомство має намір розглянути скаргу 4 серпня, йдеться в рішенні АМКУ. При цьому, подана 24 липня скарга Електронтрансу прийнята до розгляду тільки в частині невідповідності цінової пропозиції переможця умовами проведеного аукціону.

У той же час у частині невідповідності, на думку Електронтрансу, пропозицій переможця умовам тендерної документації, АМКУ відмовив у розгляді, мотивуючи порушенням термінів подачі скарги.

Нагадаємо, що польська компанія Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna виграла торги на поставку Києву 40 од. низькопольних 26-метрових трамваїв, обігравши Електронтранс.

Так, польська компанія запропонувала трамваї за 1,8131 млрд грн при очікуваній сумі закупівлі 1,946 млрд грн. При цьому PESA спочатку пропонувала їх за 1,846 млрд грн.

А поділитися?