Львівський Форум видавців представить понад 1000 заходів

logo
111018_lvivskij_forum_vidavciv_predstavit_ponad_.jpeg


Із 13 до 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв і у інших сорока локаціях міста відбудеться 24-й Форум видавців у Львові.

За словами організаторів, найбільший літературний захід Східної Європи презентує більше тисячі заходів культурного та освітнього профілю.

Основною темою заходу стане “Точка творення”. Як пояснила президент ГО “Форум видавців” Олександра Коваль, львівський Форум завжди був місцем, який пропонував громадянам щось нове. Оскільки світ стрімко змінюється, провідні уми та гості події будуть осмислювати час, у якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього.

У рамках Форуму видавців відбудеться традиційний книжковий ярмарок, міжнародний літературний фестиваль, церемонія обрання і нагородження найкращої книги Форуму, бібліотечний форум, благодійна акція та 15 спецпроектів.

За попередньою інформацією, почесними та спеціальними гостями події будуть: Філіп Сендс, Генрі Марш, Пітер Вотсон, Вітольд Шабловський, Щерек Зємовіт, Дубравка Угрешич, Каталін Доріан Флореску та близько півсотні інших авторів із 25 країн світу.

Більше новин із життя Львова читайте ТУТ.

А поділитися?Вам має сподобатись...