Львівській молоді запропонують якісну профтехосвіту

logo
33566_lvivskij_molodi_zaproponujut_jakisnu_prof.jpeg


Цього тижня у Львові декілька професійно-технічних навчальних закладів підписали угоду про співпрацю з Освітнім центром баварської економіки (Німеччина). Проект надасть учням змогу отримати освіту за інноваційними методиками та пройти виробничу практику із подальшим працевлаштуванням.
Фото: volynnews.com

Фото: volynnews.com

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної держадміністрації.

У межах німецько-українського проекту «Партнерство у сфері професійної освіти в Україні» Львівське міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та Вище професійне училище № 20 стали першими партнерами Освітнього центру баварської економіки. Серед підприємств області до проекту долучилися СП ТОВ “Електротранс” та СП ТОВ “Сферос-Електрон”.

Організатори зазначають, що учні випускники цих навчальних закладів матимуть вищу кваліфікацію і гідну оплату праці, завдяки впровадженню інноваційних методик та нового змістового наповнення, інтенсивній підготовці майстрів виробничого навчання та консультуванню з актуальних тем профтехосвіти. Також краща співпраця училищ та підприємств, забезпечення випускникам робочого місця може стати вирішенням проблеми міграційних процесів на Львівщині.

Маріана Вільшинська, керівник апарату Львівської ОДА, пояснила: “Сьогодні молодь не може, або, через незнання переваг, не хоче знаходити себе в робітничих професіях. Домінує стереотип, що обов’язково потрібно здобувати вищу освіту і це неправильно.  Наша ціль – переконати людей, що у нас є гідні місця праці, та розповісти їм, що вони можуть робити і як».

Фолькер Фальх, керівник міжнародного департаменту Освітнього центру баварської економіки пояснив: “Нам під силу успішно реалізувати цей проект. Неозброеним оком видно, що в Україні він є дуже актуальним та потрібним. Ми прийшли сюди з досвідом. Аналіз економіки Німеччини показав, що ту кризу, яка виникла 8 років тому, країна пройшла досить стабільно через те, що ми маємо добре навчений професійний персонал… Раніше підприємства шукали дешеву країну для інвестицій, а сьогодні постає питання професійно навчених людей”.

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?