Львівський музикант дасть концерт для користувачів соцмереж

logo
60577_lvivskij_muzikant_dast_koncert_dlja_koris.jpeg


Музикант і телеведучий Тарас Гаврик анонсував незвичний онлайн-концерт, який зможуть переглянути користувачі соціальних мереж Facebook та Instagram. 9 лютого акустичний виступ транслюватиметься наживо з власної квартири виконавця.

У форматі онлайн-концерту Тарас Гаврик виконає нові композиції, що написані впродовж останніх трьох місяців. Слухачі матимуть змогу замовляти композиції і неформально спілкуватися з музикантом. Окрім авторського матеріалу, прозвучать пісні і тих виконавців, які подобаються Тарасу Гаврику.

«Ідея такого концерту виникла спонтанно. Ми з другом тестували пряму трансляцію в Instagram, мене попросили щось зіграти. Люди коментували, хтось навіть запропонував зіграти концерт в Чернівцях. Тоді я подумав: а чому б не зробити повноформатний концерт спеціально для соцмереж? Такий, щоб без пафосу — тільки я і гітара. Живе спілкування з тими, кому цікава моя творчість», — розповів bit.ua Тарас Гаврик.

За словами музиканта, технічна складова концерту наразі вирішується. Відомо, що трансляція вестиметься з двох камер.

«Якщо й не вдасться забезпечити HD-формат, то зніматимемо смартфоном. Мені здається, це не найсуттєвіше для слухача. Важливими є тільки справжні емоції», — зазначив виконавець.

Онлайн-трансляція розпочнеться о 21.00 на акаунтах музиканта у Facebook та Instagram.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...