Львівський осередок партії Саакашвілі заявив про злам акаунтів своїх активістів

logo
129776_lvivskij_oseredok_partiji_saakashvili_zaj.jpeg


В соцмережах з’явилась інформація, що Львівська організація партії «Рух нових сил» скасувала зустріч Міхеіла Саакашвілі на пункті пропуску «Краковець», однак акція відбудеться, йдеться у заяві львівського крила партії в facebook, оприлюдненій під ранок неділі.

«Будь-яка дивна інформація про скасування зустрічі Михайла, про те, що він вже в Україні і все подібне від імені людей, яких ви знаєте і яким довіряєте може означати, що їх «зламали», – наголошується у повідомленні.

Раніше в соцмережах від імені активістів, а також і самої сторінки РНС Львівщини, було поширено заяву про нібито скасування акції на ПП «Краківець».

Так, від імені керівника табору біля ПП «Краковець» Василя Курія у facebook поширено заяву, в якій він повідомляє, що отримав від начальника Львівської обласної поліції Валерія Середи інформацію про рух на кордон автомобілів із зареєстрованою зброєю.

«Усвідомлюючи усю відповідальність за людей, яких обласна організація партії закликала на мирну акцію і гарантувала їм безпеку, Рада партії Львівської обласної організації РУХУ НОВИХ СИЛ прийняла рішення відмовитися від участі в акції 10 вересня», – йшлося у повідомленні.

Тим часом, як повідомила «Українська правда», Саакашвілі в неділю зранку дасть прес-конференцію в польському Перемишлі, після чого вирушить до України в автобусі з журналістами провідних ЗМІ і перетинатиме кордон на загальних підставах. Серед ЗМІ представлені «Українська правда», «Страна», «Укрінформ», 24-й телеканал, а також іноземні ЗМІ: «BBC-Україна», AP, AFP, Франкфуртер, також зареєстровані журналісти грузинського телеканалу Руставі. Загалом до 10 осіб.

Нагадаємо, Міхеіл Саакашвілі, який раніше за указом президента України втратив українське громадянство в час, коли перебував за кордоном, повернеться до України в неділю, 10 вересня, через контрольний пункт «Краковець» на кордоні з Польщею. Він і його прихильники стверджували, що влада нібито збирає сили, щоб не впустити його до України.

Серед опонентів влади України поширена думка, що оформлення втрати Саакашвілі громадянства України було незаконним. Низка політиків і політичних сил уже заявила, що збирає людей на «зустріч» колишнього президента Грузії в оголошені ним день і місце. Туди планують прибути й деякі народні депутати, що мають право недоторканності.

За повідомленнями, прикордонники, Служба безпеки України, інші силові і правоохоронні структури заявили, що заборон на в’їзд Міхеїла Саакашвілі не існує. Але в Генеральній прокуратурі України нагадували, що через те, що Саакашвілі в момент втрати громадянства України став особою без громадянства, для в’їзду на територію України йому, відповідно до українського законодавства, потрібна в’їзна віза.

Державна прикордонна служба України, зі свого боку, попереджала, що в разі спроби Саакашвілі в’їхати до України з його закордонним паспортом громадянина України, чинність якого скасована, прикордонники, відповідно до законодавства, вилучать цей паспорт і видворять його за межі України.

Тим часом ПП «Краковець» за кілька днів до приїзду Саакашвілі обгородили колючим дротом, А в суботу, 9 вересня, на кордоні з’явилися автобуси з молодиками спортивної зовнішності, налаштованими проти Саакашвілі.

Останніми роками Міхеіл Саакашвілі, свого часу президент Грузії, жив в Україні, де набув українського громадянства і був призначений головою Одеської обласної державної адміністрації. Після відставки з цієї посади Саакашвілі став різко критикувати владу України і заявляв про свої плани скинути її.

Наприкінці липня стало відомо, що президент України Петро Порошенко указом затвердив втрату Міхеілом Саакашвілі громадянства України – за повідомленнями, через свідоме подання неправдивих відомостей при набутті українського громадянства. Сам Саакашвілі на той момент перебував за кордоном, у США, і перебуває за межами України досі, подорожуючи країнами Європи.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...