Львівський письменник привіз до Нікополя книгу, яку ілюстрували тамтешні діти

logo
39186_lvivskij_pismennik_priviz_do_nikopolja_kn.jpeg


Львівський письменник Сергій Кустов привіз понад 1000 примірників книги «Козаки, сполом». Книгу подарують тамтешнім дітям, які створювали ілюстріції до неї. Про це повідомило місцеве видання «Вісті Придніпров’я».

«Козаки, сполом» (сполом – разом – ред.) – книга львівського письменника Сергія Кустова про пригоди козаків Микитинської Січі, що діяла на лівому березі Дніпра у 1638-1652 роках.

Як розповів у коментарі ZAXID.NET автор, дітей з Нікополя вирішили залучити до роботи над книгою, аби зацікавити їх героїчною історією України.

«Саме історії про видатних козаків та войовничих скіфів надихнули мене на написання оповідок-легенд «Русалки Великого Лугу», «Козак Андрійко з Микитиного Перевозу» та «Козаки, сполом». Ці діти живуть неподалік від місць, де творили історію, а самі часто історії не знають. Важко просто змусити дітей  читати книгу. А от якщо запропонувати їм стати ілюстраторами, то вони з радістю читають, аби знати, що саме малювати», – розповів Сергій Кустов.

Львівський письменник Сергій Кустов привіз свою книгу «Козаки, сполом» до Нікополя для тамтешніх дітей, які її ілюстрували (Фото видання «Вісті Придніпров’я»)

Книгу «Козаки, сполом» ілюстрували малюнками понад 50 дітей з Нікополя.  

За словами Сергія Кустова, 13 та 14 грудня частина цих дітей відвідає Львів. Тоді ж її і запрезентують львів’янам. 


Реклама

А поділитися?