Львівський школяр розважав однокласників, звісившись з вікна на четвертому поверсі

logo
132153_lvivskij_shkoljar_rozvazhav_odnoklasnikiv.jpeg


У п’ятницю, 15 вересня, перед початком першого уроку учень 7 класу СЗШ №65, що на Левандівці, виліз з вікна четвертого поверху. Як повідомила львів’янка Наталія Лебедюк, що стала очевидицею події, учень повністю переліз через вікно та тримався руками за підвіконня.

«Дитина звисає з вікна останнього поверху, руками тримаючись за когось чи щось зсередини. Навколо ще група хлопців. Трюк повторили кілька раз під гучний сміх. Зупинити цей жах вдалось нашими гучними криками до них і камерою. На фото видно лише початок , насправді дитина висіла практично на повний зріст», – написала Наталія Лебедюк у групі «Варта1».

Як розповіла ZAXID.NET директорка СЗШ №65 Мирослава Бичишин, побачивши інформацію про цей випадок у соцмережах, з дітьми почав працювати шкільний психолог, що з’ясовує обставини події.

«Не можу дати детальнішу інформацію, поки ми не розберемося висіла там ця дитина, чи ні. Ноги [на фото] ми бачили. Зараз з цим класом працює психолог, ми говоримо з дітьми та викликали батьків», – сказала Мирослава Бичишин, однак відмовилась уточнити вік та стать учня, що виліз з вікна.

В управлінні освіти Львівської міської ради заявили, що через цей випадок у школі проведуть службове розслідування.

Додамо, що у березні 2017 року з учнями цієї школи №65 психологи та поліцейські уже проводили виховні роботи через участь школярів у масових бійках.


Реклама

А поділитися?