Львівський штангіст Володимир Гоза виграв чемпіонат України-2017

У Харкові, на базі ДФСК «Локомотив» завершився чемпіонат України з важкої атлетики 2017 року серед шкіл вищої спортивної майстерності та Всеукраїнський турнір пам’яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака.

Через шість місяців після складної травми та операції отриманої на Всеукраїнській Універсіаді-2017, студент четвертого курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза зміг реабілітуватися, вийти на національний поміст і стати чемпіоном України.

Володимир Гоза перейшов до важчої вагової категорії 105 кг, тому склалася важка боротьба між досвідченими та іменитими суперниками. У ривку нашому важкоатлету вдалося вибороти срібну нагороду із результатом 180 кг. Але Володимир Гоза у поштовху піднявши 215 кг зміг перемогти у цій вправі та у сумі двоборства (395 кг). Не дарма у цій вправі наш атлет є чемпіоном світу та Європи серед юніорів.

Другим став Василевський Роман – призер чемпіонату Європи серед молоді, який тепер представляє Закарпаття. Результат спортсмена 385 кг.

Із результатом 376 кг у сумі двоборства третім фінішував досвідчений Рева Константин – призер юнацьких Олімпійських Ігор.