Львівський силач-благодійник встановив рекорд України. Фото, відео

logo
55372_lvivskij_silach_blagodijnik_vstanoviv_rek.jpeg


У суботу, 14-го січня, педіатр Олег Скавиш, відомий як Тягнизуб, протягнув зубами сани з людьми, щоб допомогти хворій дівчинці зібрати гроші на трансплантацію.
Фото: varta.com.ua

Фото: varta.com.ua

Олег Тягнизуб встановив свій ювілейний – десятий – рекорд, протягнувши зубами сани вагою майже 500 кг. За 68 секунд силач зумів пересунути сани, у яких знаходилися люди, на 21 метр.

Супроводжувало подію справжнє святкове дійство: два театральні колективи «водили козу», що відтворило українські традиції відзначення Василя й Маланки.

«Важко було не тягнути, тягнути по снігу якраз легко, важко було зрушити сани з місця, адже вони просто примерзають. Перед встановленням рекорду троє здорових чоловіків ледве зрушили їх з місця. Але все вийшло, зрушив із місця і протягнув», – поділився враженнями одразу після встановлення рекорду пан Олег, передає «Справжня варта».

Цього разу педіатр, який проводячи такі події збирає кошти на лікування дітей, мав на меті допомогти тринадцятирічній Христі Страдомській, яка потребує негайної неродинної трансплантації. Небайдужі можуть підтримати дівчинку, перерахувавши гроші за офіційними реквізитами.

За матеріалами: День, Справжня варта

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?Вам має сподобатись...