Львівський суд амністував водія автобуса, який збив жінку

logo
141290_lvivskij_sud_amnistuvav_vodija_avtobusa_j.jpeg


12.10.2017, 16:14

автобус, ДТП, судЗалізничний суд Львівської області амністував водія автобуса, який збив жінку на пішохідному переході. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Дорожньо-транспортна пригода сталася 16 лютого 2016 року на вулиці Городоцькій, біля будинку №210 приблизно о 17:40. Керуючи автобусом марки БАЗ А079 та рухаючись по проїзній частині дороги вул. Городоцькій у напрямку виїзду за межі м. Львова, біля буд. №210, водій, уродженець Донецької області продовжив рух через регульований пішохідний перехід на заборонений сигнал світлофорного об’єкту. Під час руху він наїхав на жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу. Внаслідок ДТП жінка отримала перелом кісток склепіння та основи черепу із забоєм головного мозку, множинними ранами та саднами на голові, закриті переломи ребер із забоєм легень, поступленням крові та повітря у плевральну порожнину, розчавлення селезінки зі значною внутрічеревною кровотечею.

Призначаючи покарання обвинуваченому, Залізничний суд Львівської області врахував, що він раніше не судимий, одружений, має дитину та думку потерпілої про призначення обвинуваченому без позбавлення волі покарання. Тому, визнавши його винним за ч. 2 ст. 286 КК України і призначивши покарання у вигляді  3 років позбавлення волі без позбавлення права керування транспортними засобами, застосував до нього Закон “Про амністію у 2016 році”.

Також водій має сплатити на користь потерпілої моральну шкоду на суму – 100 тисяч грн., а також процесуальні витрати в розмірі 6238 грн. на користь держави.

Железнодорожный суд Львовской области амнистировал водителя автобуса, сбившего женщину на пешеходном переходе. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Дорожно-транспортное происшествие произошло 16 февраля 2016 года на улице Городоцкой, возле дома №210 примерно в 17:40. Управляя автобусом марки БАЗ А079 и двигаясь по проезжей части дороги ул. Городоцкой в ​​направлении выезда за пределы г. Львова, возле дома №210, водитель, уроженец Донецкой области, продолжил движение через регулируемый пешеходный переход на запрещающий сигнал светофора. Во время движения он наехал на женщину, которая переходила дорогу по пешеходному переходу. В результате ДТП женщина получила перелом костей свода и основания черепа с ушибом головного мозга, множественными ранами и ссадинами на голове, закрытые переломы ребер с ушибом легких, поступлением крови и воздуха в плевральную полость, раздавливания селезенки со значительной внутричеревною кровотечением.

Назначая наказание обвиняемому, Железнодорожный суд Львовской области учел, что он ранее не судим, женат, имеет ребенка и мнение потерпевшей о назначении обвиняемому без лишения свободы наказания. Поэтому признал его виновным по ч. 2 ст. 286 УК Украины и назначил наказание в виде 3 лет лишения свободы без лишения права управления транспортными средствами, но применил к нему Закон “Об амнистии в 2016 году”.

Также водитель должен уплатить в пользу потерпевшей моральный ущерб на сумму – 100 000 грн., а также процессуальные издержки в размере 6238 грн. в пользу государства.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...