Львівський суд розгляне апеляційну скаргу мешканців закарпатського Березова по ГЕСах (ФОТО)

logo
132345_lvivskij_sud_rozgljane_apeljacijnu_skargu.jpeg


Львівський суд розгляне апеляційну скаргу мешканців закарпатського Березова по ГЕСах (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Йдеться про ухвалу суду в рамках позову забудовників ТОВ «Ріка Енерго» про розпорядження Березівського сільського голови Богдана Біляка від 10 липня 2017 року, яким громадські псевдослухання щодо розробки детального плану території під будівництво міні-ГЕС на р.Ріка поблизу Березова були визнані такими, що не відбулись, та призначено нову дату слухань. 

Відповідно до даної ухвали судді Хустського районного суду М.Довжанина від 14 липня 2017 р. було зупинено дію та виконання даного розпорядження на час розгляду справи по суті. В подальшому шість мешканців села, на підставі їх заяв, було залучено на бік сільського голови, і вони оскаржили до апеляційного суду дану ухвалу.

Оскільки судом 1-ї інстанції не вказано очевидні ознаки протиправності рішення та дій відповідача, не наведені ознаки небезпеки заподіяння шкоди правам та інтересам позивача-забудовника чи інших обґрунтованих підстав для забезпечення позову, мешканці Березова вважають дану ухвалу суду незаконною та просять апеляційну інстанцію її скасувати.

Слід нагадати громадськості, що паралельно цей же забудовник оскаржує розпорядження голови Закарпатської ОДА Г.Москаля від 20.07.2017 р., яким скасовано розпорядження-дозвіл голови Хустської РДА як підставу для проведення таких слухань взагалі.

15 вересня 2017р.

Теги: міні-ГЕС, Березово, Львів, Богдан Біляк


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...