Львівській суд заборонив Нестора Махна

logo
37024_lvivskij_sud_zaboroniv_nestora_mahna.jpeg


Вчора, 5 листопада, Окружний адміністративний суд частково задовольнив позов виконкому Львівської міськради, заборонивши ГО “Автономний опір Львів” проводити у Львові  сьогодні вуличний марш пам’яті Нестора Махна. 

Про це повідомила активіст Автономного орору Ярина Ворошина.

“В принципі, заборинили акцію проводити організаціі, а фізичні особи могли би проводити, але я думаю, що ми не будемо сьогодні нічого робити. Тим більше, шо навкол нашого залу цілу ніч їздили праві в балаклавах і ми тут чергуємо постійно”, – розповіла вона Варіантим.

Ярина Волошин зазначила, что автономи обов’язково оскаржать дане рішення,

“Апеляцію будемо подавати однозначно, бо це прецедент і це нечесно, я вважаю. В нас мета заходу – Махно, у них – протидія нам. Що більше відповідає законодавству та Конституції?”, –  наголосила активістка.  

Засідання суду тривало 26, 5 годин.

Нагадаємо, виконком Львівської міської ради звернувся в суд з проханням заборонити у неділю, 6 листопада, проведення масових заходів у Львові.

Звернення до суду стало  реакцією власти міста на заяву Правого сектору та Цивільного корпусу «Азов» Львівщини про те, що вони не допустять проведення у Львові  “Маршу волі” автономів і закликали правоохоронців «запобігти провокації. Праворадикальні організації також  подали заявки на проведення в тому ж місці і в той же час, де і автономи, віча, на якому збирались обговорювати прояви лівоекстремізму, та лекції на тему традиційних цінностей.

Перед тим ГО «Автономний Опір Львів» подала заяку на проведення пішої ходи «Марш Волі» з нагоди вшанування річниці від Дня народження Нестора Махна.

Нестор Махно – політичний та військовий діяч, командувач Революційної повстанської армії України, керівник селянського повстанського руху 1918–1921 років, відомий анархіст та тактик ведення партизанської війни. В спиках діячів, заборонених законом про декомунізація, не зазначений.

 

 

 

 

 

А поділитися?Вам має сподобатись...