Львівський Театр ім. Курбаса звернувся до колег по допомогу

logo
31386_lvivskij_teatr_im_kurbasa_zvernuvsja_do_k.jpeg


Ідеться про участь у благодійному марафоні мистецьких акцій #КУЧИНСЬКИЙ ОДУЖУЙ, який розпочався 10–11 жовтня виставою “21. NAKED VOICE”, створеною в рамках театрально-соціального проекту “Гра в нас” (вдалося зібрати 21 тис. грн.).

Кошти потрібні на лікування художнього керівника Театру Курбаса Володимира Кучинського, хворого на гострий лейкоз. Зараз Володимир Степанович перебуває в Ізраїлі. Згідно з повідомленням на сторінці Кучинського у Фейсбуку, вартість першого місячного курсу інтенсивної терапії – $61 648 (повний курс – $175 тис.). 

До марафону 25 жовтня виставою “Украдене щастя”долучається львівський “Театр у кошику”. Квитки на виставу не продаватимуть – до і після показу глядачів проситимуть жертвувати у скриньку.

«Відгукнулись наші друзі – Ада Роговцева, Kate Stepankova, Axtem Seitablaiev, – повідомляє у Фейсбуку курбасівець Андрій Водичев. – На початку листопада запланована їх творча зустріч у Львові. Користуючись нагодою, хочу подякувати нашим колегам з Харківський академічний український драматичний театр ім. Т. Шевченка, Театр “P. S.” (м. Харків), які теж долучилися до збору коштів. Наприкінці подяка колегам і друзям з Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка персонально Станіслав Мойсеєв, Andrey Aleksandrovych, Андрій Приходько, Олександр Форманчук Natalia Korpan за підтримку і солідарність! Люди, ви дивовижні!».

Варто додати, що Львівська міська рада також долучилася до збору коштів – виділила на лікування Кучинського 290 тис. грн.

Володимирові Степановичу Кучинському сьогодні виповнилося 58 років.

Режисер, заслужений діяч мистецтв України, лауреат літературно-мистецьких премій імені Василя Стуса, Леся Курбаса. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Від 1988 року – художній керівник створеного ним (разом з Олегом Драчем і Тетяною Каспрук) Львівського молодіжного театру імені Леся Курбаса. Навчався режисури у Анатолія Васильєва (Москва).

Театр Володимира Кучинського передусім орієнтований на національно-етичне осмислення буття, Всесвіту, власної творчості. Прямуючи до праоснов національної етики, пробує повернути пам’ять про цілісність зв’язку людини –космосу – творчості. Специфіка театру: експеримент, спрямований на розкриття акторської індивідуальності.

У театрі ім. Леся Курбаса Володимир Кучинський здійснив понад двадцять постановок. Провадить активну викладацьку діяльність (акторський та режисерський курси при Львівському Національному університеті ім. Івана Франка). Читав лекції з акторства те режисури в театральних школах США, Польщі, України.

Реквізити для допомоги:

у гривнях:Приватбанк4149 4996 4305 6417Онещак Олег Анатолійович(картка для соціальних виплат на лікуванняКучинського Володимира Степановича)

в іноземній валюті:ONESCHAK OLEH Ukraine, area Lvivska, city Lviv, street Tarnavskoho, 118, #59IBAN: UA583052990004149499644444349Account: 4149499644444349Bank of Beneficiary:PRIVATBANK SWIFT CODE: PBANUA2XIntermediary Bank:JP MORGAN CHASE BANKSWIFT CODE: CHASUS33Correspondent Account:0011000080Bank Information for Contributions in $USD to Volodymyr Kuchynsky’s Medical Treatment

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

.

А поділитися?Вам має сподобатись...