Львівський університет фізичної культури очолить новий ректор

logo
108457_lvivskij_universitet_fizichnoji_kulturi_o.jpeg


Новини, 07.07.2017

07.07.2017, 16:47

университет физкультуры, ректор, конкурсМіністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посади ректора Львівського державного університету фізичної культури. Про це повідомляє Департамент освіти та науки Львівської облдержадміністрації.

Як зазначається у повідомленні, у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років. Окрім того, треба представити довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, довідку про наявність або відсутність судимості та витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

Министерство образования и науки Украины объявило конкурс на занятие должности ректора Львовского государственного университета физической культуры. Об этом сообщает Департамент образования и науки Львовской облгосадминистрации.

Как отмечается в сообщении, в конкурсе могут принимать участие граждане Украины, которые свободно владеют украинским языком, имеют ученое звание и ученую степень и стаж работы в должностях научно-педагогических работников не менее десяти лет. Кроме того, надо представить справку о прохождении предварительного (периодического) психиатрического освидетельствования, справку о наличии или отсутствии судимости и выписку из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?