Львівським поліцейським не вистачає людей та обладнання

logo
58037_lvivskim_policejskim_ne_vistachae_ljudej_.jpeg


Патрульній поліції у Львівській області потрібно більше людей та пристроїв для ефективного контролю за дотриманням правил дорожного руху на дорогах.
фото: iamir.info

фото: iamir.info

Важливі дороги в напрямку Закарпаття, зокрема ділянку траси Київ-Чоп, мають патрулювати більше екіпажів, оскільки якщо сталася ДТП, поліцейським треба близько 2-х годин для узгодження всіх формальностей, а тим часом стежити за дорогами теж треба продовжувати. Так пояснив проблему Антон Пузиревський, очільник патрульної поліції Львова, в ефірі ТРК “Львівська хвиля”.

Крім того, поліцейським бракує засобів для фіксації швидкості, які необхідні для ефективного патрулювання. 

Додамо, 25-го січня 2016 року на дороги Львівщини виїхали патрульні поліцейські Львова. У їхнє обслуговування перейшло 6 доріг державного значення: Львів – Шегині, Львів – Краковець, Львів – Рава-Руська, Жовква-Червоноград, Львів – Броди, та Львів – Стрий – Сколе – Нижні Ворота на межі і Закарпатською областю. На 623 кілометрах автошляхів працює сьогодні півсотні патрульних і 14 екіпажів, три стаціонарні пости.

Як звітують у Патрульній поліції, вони постійно допомагають водіям та пасажирам, які опинилися в скрутному становищі через несправність транспортних засобів. В період складних погодніх умов та при перевищенні температури вище 28°С скеровували на відстій важковаговий транспорт.Відділ безпеки дорожнього руху провів огляд доріг на недоліки і скерував вимоги на їх усунення.

Нагадаємо,наприкінці січня 2017-го року відкриють конкурси для набору в патрульну поліцію, а також розпочнеться процес відбору слідчих, оперативних працівників та дільничних офіцерів поліції.  Участь у конкурсах зможуть взяти всі громадяни України, які відповідають визначеним вимогам.

Опублікувала Людмила Рубцова

 

 

А поділитися?Вам має сподобатись...