Львівським школам подарують факсимільну копію «Букваря» Івана Федоровича

logo
25024_lvivskim_shkolam_podarujut_faksimilnu_kop.jpeg


Усім школам Львова подарують факсимільну копію одного з перших друкованих українських видань ― «Букваря», який надрукував Іван Федорович у 1574 році.

23 вересня о 13:00 спільно з управлінням освіти ЛМР його запрезентують у конференц-залі «Львівський» Premier Hotel Dnister (вул. Матейка, 6) та вручать школам, передає прес-служба ЛМР.

Факсимільне видання вдалося створити Благодійному фонду «Відродження історико-культурної спадщини України» ім. Героя України В.Г.Возницького. Це унікальна копія, в якій вперше якнайповніше відтворено збережений примірник Букваря 1574 р. з усіма особливостями та записами, що з’явилися протягом його існування. В книзі є дерев’яна обкладинка, відповідний друк, мануфактурний папір – усе до деталtq ідентичне, як у виданні 1574 року.

До кожного «Букваря» також додається «Путівник до Букваря 1574 року», в якому розповідається про цінність першого видання, його унікальність,  перші друкарні у Львові та цінність книг загалом.

Premier Hotel Dnister підтримав цей проект і подарував кожній школі Львова.

Нагадаємо, вперше факсимільне видання «Апостола» і «Букваря» українського першодрукаря Івана Федоровича надрукували у 2014 році. Тоді примірники передали у бібліотеки та музеї.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...