Львівським сміттям опікуватиметься Синютка

logo
103721_lvivskim_smittjam_opikuvatimetsja_sinjutk.jpeg


Андрій Садовий погодився передати Олегу Синютці контроль над львівським сміттям. 

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що порадився із представниками францій Львівської міськради та погодився передати функції по управлінню сміттям у Львові до 2019 року Львівській ОДА.

Однак він назвав готовність облдержадміністрації взяти на себе вивіз сміття зі Львова на постійній основі ультиматумом.

Також він додав, що міськрада уже розпочала готувати усі необхідні документи для цього, а рішення мають прийняти депуутати міської ради на настурній сесії, яка відбудеться 30 червня.

Нагадаємо, 22 червня Львівська ОДА звернулася до міської влади про делегування їй функцій по управлінню сміттям у Львові до 2019 року. У облдержадміністрації повідомили, що зобов’язуються протягом 20 днів очистити сміттєві майданчики Львова від перенакопиченя, забезпечити стабільний вивіз сміття впродовж усього періоду делегування повноважень; відновити та вдосконалити систему сортування сміття; у 2019 році ввести в експлуатацію комплекс із переробці сміття.

Додамо, нещодавно на нараді щодо вивозу сміття у Львівській ОДА за участю Зубко було вирішено, що відходи з території міста вдасться прибрати не раніше, ніж через два тижні. Також Геннадій Зубко та Олег Синютка виступили за те, щоб на території ТЕЦ-2 у Львові облаштувати тимчасовий полігон ТПВ. 


Реклама

А поділитися?