Львівського підприємця засудили на три роки умовно через агітацію за Антимайдан

logo
111504_lvivskogo_pidpriemcja_zasudili_na_tri_rok.jpeg


Львівського підприємця Володимира Черевка засудили на три роки умовно за створення і модерування сторінки «Антимайдан Львів» у Вконтакті.

Як вказано у вироку Залізничного райсуду Львова, сторінку «Антимайдан Львів» чоловік створив на початку січня 2014 року і вів її більше трьох років – до кінця квітня 2017 року, поки його не затримала СБУ. Пости у спільноті він публікував зі свого офісу під псевдонімом Никита Ковалев. Сама спільнота була не дуже популярною – на неї підписалися всього 1338 користувачів.

За три роки львівський підприємець встиг опублікувати більше 7,3 тис. дописів, у багатьох з яких, згідно з експертизою, були заклики до зміни території України, розпалювання міжнаціональної ворожнечі та ненависті до мешканців західних областей. Останній пост у спільноті опублікований 20 квітня 2017 року.

Приклади постів львівського підприємця у спільноті «Антимайдан Львів» (клікніть для збільшення)

У червні 2017 року прокурор із обвинуваченим уклали угоду про визнання вини, згідно якої чоловіку за посягання на територіальну цілісність України замість п’яти років ув’язнення призначили три роки умовно. І 12 липня Залізничний райсуд Львова затвердив цю угоду.

Володимира Черевка затримали у квітні 2017 року. За інформацією СБУ, він і ще один чоловік за вказівками кураторів із РФ адміністрували та наповнювали фейкові антиукраїнські сторінки «Антимайдан Львів», «Львівська народна республіка» та «Рівненська народна республіка».

Зазначимо, що Володимир Черевко є ФОПом, який постачає комп’ютерне обладнання. Зокрема у 2017 році він постачав комп’ютерну техніку Тернопільській міськраді та веб-камери львівському комунальному підприємству «Міський центр інформаційних технологій».


Реклама

А поділитися?