Львівському паралімпійцю пообіцяли придбати житло

logo
25927_lvivskomu_paralimpijcju_poobicjali_pridba.jpeg


Сьогодні, 23 вересня, Андрій Садовий зустрівся із чемпіоном 15-ї літньої паралімпіади з фехтування на візках Андрієм Демчуком. Під час зустрічі міський голова вручив паралімпійцю Золотий герб міста Львова, а також обговорили питання купівлі квартири за кошти міста. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

3

Також на зустрічі були присутні Ольга Тарнакіна, директор ДЮСШ №2, в якій займається Андрій Демчук, та його тренер. Мер додав, що місто інвестує 1 млн грн в ДЮСШ №2, в якій займається Андрій Демчук. Ще на 500 тис грн планують закупити спортивний інвентар.

«У нас є добра традиція, що за олімпійське золото ми виділяємо квартиру. Ми сьогодні вже переговорили з Андрієм, з його дружиною, яка квартира бажана, в якому районі. Ми починаємо цю процедуру, в рамках жовтня Андрій вже буде мати помешкання, ключі від нової квартири», – розповів Андрій Садовий.

«Я дуже дякую за таку нагороду, за таку обіцянку. Це дуже приємний для мене подарунок. Якщо чесно, то я навіть не очікував такого, хоча я знав про таку традицію, але я паралімпієць і десь, можливо, не завжди звертають таку увагу, як на олімпійців.

Але ми пишаємося, що саме після цих паралімпійських ігор і медіа, і вся Україна була з нами, переживала за кожні наші перемоги і це настільки було відчутно, це було настільки приємно.

Вся Україна разом. Ми перемагаємо у спорті, ми перемагаємо в житті і я вірю, що ми переможемо в цій війні, яка триває на Сході», – відзначив Андрій Демчук, чемпіон 15-ї літньої паралімпіади з фехтування на візках.

Нагадаємо, вчора мер Львова вручив ключі від квартири весляру Тарасу Міщуку, який привіз бронзову медаль Олімпійських ігор 2016.

Довідка

Демчук Андрій Богданович (14.12.1987 р.н.) – український фехтувальник. Чемпіон ХV Літніх Паралімпійських ігор – 2016 на шаблях серед спортсменів-візочників категорії А. Заслужений майстер спорту України. Має дві вищі освіти – закінчив Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський державний університет фізичного виховання.

Займається у секції фехтування Львівського регіонального центру «Інваспорт».

Тренери: Колеснікова С.М., Нікулін В.М.

Кандидат технічних наук, асистент кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

У 2011 р. закінчив кафедру інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Інтелектуальні системи прийняття рішень» і отримав кваліфікацію магістра з комп’ютерних наук; 2011-2014 рр. — аспірант Національного університету «Львівська політехніка»; 2 липня 2015 р. захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю 01.05.03 — математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем. Тема дисертації: Математичне та програмне забезпечення подання відеоконтенту для осіб з вадами зору. У 2015 році закінчив другу вищу освіту у Львівському державному університеті фізичної культури та спорту за напрямком “Олімпійський та професійний спорт”, і отримав кваліфікацію “тренер-викладач з фехтування”.

Спортивні здобутки:

І місце в командному заліку (шабля) та ІІІ місце особисте (шабля) на Чемпіонаті світу 2013 року.

І місце особисте (рапіра), ІІІ місце особисте (шабля) на Кубку світу 2013 року.

І місце командне (шабля), ІІІ місце особисте (шабля) Чемпіонату Європи 2014 року.

І місце командне шабля, ІІІ місце (категорія А, шабля) на Чемпіонаті світу 2015 року.

І місце командне (шабля), І місце (категорія А, шабля), ІІ місце (категорія А, шабля),

ІІ місце (категорія А, шабля), ІІІ місце командне (шабля) Кубку світу 2015 року.

ІІІ місце (категорія А, шабля) Кубку світу 2016 року.

Виборов І місце у командному заліку (шабля) та І місце в особистій першості (категорія А, шабля) у чемпіонаті Європи 2016 року.


Реклама

А поділитися?