Львівському скандальному забудовнику вул. Варшавської-Соснової виділили нову земельну ділянку

logo
112842_lvivskomu_skandalnomu_zabudovniku_vul_var.jpeg


У четвер, 20 липня, депутати Львівської міської ради підтримали виділення «Львівоблагропромбуду» земельної ділянки на вул. Під Голоском (напроти будинку №19), а також вилучення для суспільних потреб земельної ділянки на розі вулиць Варшавська-Соснова, де забудовник почав будівництво багатоповерхівки. Відповідне рішення під час засідання сесії підтримали 40 депутатів.

Йдеться про земельну ділянку площею 0,4500 га для будівництва багатоквартирних будинків. Цю земельну ділянку забудовник отримає взамін землі на розі вулиць Варшавська-Соснова, де мешканці протестують проти будівництва багатоповерхівки.

За словами начальниці управління земельних ресурсів ЛМР Ельвіри Колос, прийняття цієї ухвали допоможе врегулювати конфлікт між мешканцями Варшавської-Соснової та забудовником. Додамо, що на розі вулиць Варшавська-Соснова мають облаштувати сквер.

Нагадаємо, що у грудні виконавчий комітет Львівської міської ради скасував дозвіл на встановлення будмайданчика для будівництва багатоквартирного будинку у ЖК «Оранж» на розі вулиць Варшавська-Соснова. Основна причина скасування дозволу – відсутність державної експертизи, необхідної для початку будівництва. Забудовник подав до суду на міську раду, оскільки вважає, що має всі необхідні документи для зведення багатоповерхівки.

Зазначимо, що забудовник мав дозвіл на зведення триповерхового будинку, натомість розмістив на своєму сайті проект будинку на 10 поверхів. Мешканці вже неодноразово протестували проти зведення будинку на розі Варшавської-Соснової і знесли там паркан навколо будмайданчику.


Реклама

А поділитися?